درباره ما پرند شایا صنعت

افتخار ما این است که شما خدمات ما را به دیگران پیشنهاد می دهید.

درباره ی ما

// آنچه که باید درباره ما بدانید

ما تجربه خود را
در طیف گسترده ای
از صنایع برای ارائه بینش های ارزشمند به کارآموزان و صنعت گران به کار بسته ایم.

آموزشگاه پرند شایا صنعت در سال 1372 با هدف ارائه خدمات نوین آموزشی زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای کشور با کیفیت بسیار بالا، اساتیدی برجسته و به شکلی کاملا شفاف تاسیس شد. پرند شایا صنعت مجموعه‌ای‌ست که بستری را فراهم آورده تا افراد بدور از هرگونه تخصصی، آموزش‌های لازم فنی و حرفه‌ای را دریافت کرده و به دنیای کار و کسب درآمد وارد شود. آموزشگاه پرند شایا صنعت مجموعه‌ای متخصصان و کارشناسان ایرانی در زمینه‌های مختلف اعم از خیاطی، گلدوزی، نصب آسانسور، پله برقی و… است که به پشتوانه سال‌ها تجربه در این حوزه قصد آموزش نیروی کار جدید را دارد.

درباره ما
// تجربه - پیشرفت - تعالی

کاری که ما واقعاً انجام می دهیم

بیشینه آموزشگاه پرند شایا صنعت

هم‌اکنون بیش از 20 سال است که آموزشگاه پرند شایا صنعت در حوزه آموزش‌های فنی فعالیت می کند. تجربه این سال ها نشان داده؛ آموزش ها هر چقدر عملی‌تر و واقعی‌تر باشد، نقش کلیدی‌تری در افزایش بهره وری کارآموزان و حضور پررنگ تر آنها در دنیای کار ایفا می کند. دقیقا همین نگاه بود که باعث شد ورود به این عرصه به یک رسالت برای ما تبدیل شود تا بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعه مهارت علاقمندان به رشته‌های مختلف فنی داشته باشیم. 

// کارآموزان ما

ما مورد اعتماد هستیم
اعتماد شما سرمایه ماست

Emilia Clarke
حسین رضوی
کارآموز
آموزش در پرند شایا صنعت با توجه به حضور اساتید برجسته و تیم فنی مجرب، تجربه بسیار خوبی برای من بود. باعث شد تا در تمامی ابعاد آموزش آسانسور آشنایی پیدا کنم و رزومه خوبی برای خودم بسازم.
Emilia Clarke
ریحانه مرادی فر
کارآموز
من ابتدا اطلاعات محدودی در بخش فنی داشتم. شرکت در دوره های نصب آسانسور در کرج باعث شد تا به صورت عملی تمام مراحل نصب را بشناسم و تجربه کار در دنیای واقعی رو بدست بیارم.
Emilia Clarke
معصومه قاسمی
کارآموز
همکاری با مجموعه پرند شایا صنعت یک تجربه رضایت بخشه. پرند شایا صنعت توانسته با پشتیبانی بسیار خوب خودش تمام نیازهای من از مشاوره تا شرکت در دوره های خیاطی رو به خوبی به اتمام برسونه.
Emilia Clarke
کسری فروغی
کارآموز
همکاری با آموزشگاه پرند شایا صنعت یکی از تجربه های خوب من در حوزه آموزش بود. تخصص و سرعت پاسخگوییشون به کارآموزان یکی از بارزترین ویژگی‌های این آموزشگاه است. که سبب ادامه همکاری من با این تیم بود.
Emilia Clarke
لیلا زهره وند
کارآموز
تیم حرفه ای پرند شایا صنعت در عرصه قالیبافی در کرج دریچه ای تازه از آموزش و یادگیری را به روی شما میگشاید. اگر ذره ای برای حضور و آموزش در این آموزشگاه شک دارید، توصیه میکنم اصلا ذره ای دو دل نشوید.
تماس با ما

کرج - میدان شهدا - برج سلوک - طبقه چهارم اداری - واحد 27

آدرس ما

info@parandshaya.com

ماموریت ما

026-32252472

تلفن ما

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق این قالب محفوظ می باشد.

طراحی و توسعه: محمود دبستانی

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...